Klub Kultury Gocław

Klub Kultury Gocław, filia Centrum Promocji Kultury
ul. Abrahama 10 (wejście od Bora-Komorowskiego przy basenie Wodnik)
03-982 Warszawa
tel. 22 277-08-10; 22 277-08-12
email:
biuro@klubgoclaw.pl 
www.klubgoclaw.pl

Kasa, administracja
Małgorzata Kowalska
mailto:kasa@klubgoclaw.pl

Promocja, reklama, koordynacja zajęć
Ilona Dębowska
ilona@klubgoclaw.pl


Promocja, reklama, koordynacja zajęć
biuro@klubgoclaw.pl

Kierownik Klubu
Szymon Tokarczyk
kierownik@klubgoclaw.pl  

Klub Kultury Gocław: "Od momentu powstania t.j. od stycznia 2007 r. rozwijamy się dynamicznie, dostosowując swoją ofertę programową do potrzeb społeczności Gocławia i sąsiadujących dzielnic. Prowadzimy wszechstronną działalność kulturalną i edukacyjno - oświatową, oferując szeroki zakres zajęć dodatkowych dla osób w każdym wieku.
W Klubie nie tylko proponujemy udział w ciekawych warsztatach i różnorodnych sekcjach, organizujemy też tematyczne koncerty, spotkania z wybitnymi i interesującymi ludźmi, teatrzyki dla dzieci, imprezy plenerowe oraz wypoczynek dla dzieci w ramach miejskiej akcji 'Zima w Mieście' i 'Lato w Mieście'.

Współpracujemy z instytucjami i stowarzyszeniami propagującymi aktywne uczestnictwo w życiu kulturalnym stolicy i nie tylko. Zajmujemy się też wdrażaniem innowacyjnych projektów z zakresu animacji społeczno - kulturowej, współfinansowanych ze środków funduszy europejskich. Realizujemy je przy współpracy z organizacjami pozarządowymi.
Szczególnie zależy nam na zaktywizowaniu młodzieży i włączeniu w nasze działania szkół znajdujących się na terenie dzielnicy.
Chcemy propagować wśród młodzieży alternatywne formy spędzania czasu wolnego i jesteśmy otwarci na nowatorskie trendy i wszystkie 'szalone' pomysły."

PROGRAM KLUBU KULTURY GOCŁAW NA LISTOPAD 2020
(do pobrania w formacie PDF - po kliknięciu w miniaturkę)

                   

W tym tygodniu polecamy