Orkiestra Dream Up ONLINE

PRASKA ORKIESTRA DREAM UP

Przypominamy, że w chwili obecnej zajęcia odbywają się w formie online!
By dołączyć do swojej sekcji online musisz wejść na fanpage www.facebook.com/orkiestradreamup/ i znaleźć grupę odpowiadajacą Twojej sekcji!

PROJEKT DREAM UP

Dream Up jest międzynarodowym programem finansowanym przez Fundację BNP Paribas w Paryżu i realizowanym w blisko 30 krajach na całym świecie. Podstawą projektu jest edukacja oraz regularna praktyka artystyczna dzieci i młodzieży.

Celem projektu Fundacji BNP Paribas realizowanego w Warszawie jest powstanie wieloletniej inicjatywy społeczno-kulturalnej na warszawskiej Pradze.

Dream Up to program wspierający integrację dzieci i młodzieży warszawskiej Pragi poprzez wspólne muzykowanie. Projekt kierowany jest do ludzi w wieku 10 - 18 lat, zarówno mających przygotowanie muzyczne, jak i amatorów, którzy nie mieli dotąd okazji do rozwijania swoich pasji muzycznych. ALE WIEK NIE JEST ŻELAZNĄ REGUŁĄ. NIE ZAMYKAMY SIĘ PRZED NIKIM! Chętnie będziemy widzieli w naszych szeregach utalentowanych zapaleńców, którzy nie mieszczą się w tych granicach wiekowych.

Naszym celem jest zbudowanie stałego zespołu muzycznego - PRASKIEJ ORKIESTRY DREAM UP, który będzie mógł koncertować przy okazji wszystkich imprez dzielnicowych organizowanych przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy oraz przez Centrum Promocji Kultury Dzielnicy Praga-Południe. A na koniec nagranie płyty!

Orkiestra działa w 6 sekcjach muzycznych:

1. Sekcja instrumentów dętych - flety
2. Sekcja instrumentów szarpanych - gitary i ukulele
3. Sekcja instrumentów smyczkowych - skrzypce
4. Sekcja instrumentów perkusyjnych - djemble i bongosy
5. Sekcja instrumentów klawiszowych - keyboardy i melodyki
6. Sekcja wokalna

 


W tym tygodniu polecamy