Pracownia malarstwa online

2021-02-24

Zapraszamy na kurs pod kierunkiem Kingi Pawełskiej dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją plastyczną ekspresję.


Zajęcia składają się na:
- otwarte wykłady o sztuce w formie transmisji na fanpage`u Kinga Pawełska-Arskinga oraz na zamkniętej grupie "Pracownia malarska" przy CPK we wtorki o godz. 12:00,
- lekcje w których pani Kinga ukazuję ważne aspekty dla rozwoju talentu czyli kompozycję, pojmowanie koloru, bryły, poszukiwanie pełni swojej wypowiedzi (dostępne na grupie przy fanpage CPK) w środy o godz. 12:00,
- we wtorki o 16:15, konsultacje, korekty online.
Opłata: 120 zł. za miesiąc.


Pani Kinga tak mówi o swoich zajęciach:
W moim pojmowaniu edukacji plastycznej akcentuję indywidualizm i szczerość wypowiedzi w oparciu o zasady równowagi i harmonii.
W obecnych czasach, w których przetworzenia obrazu Picassa czy Chagalla są już klasyką, nauczanie malarstwa musi uwzględniać aspekty bardziej istotne niż perspektywa czy proporcje. Są one ważne, by zrozumieć podstawy ale powinny być one podporządkowane dużo ważniejszym zasadom: Piękna i Harmonii.
Wierzę, że dzięki mojemu prowadzeniu przez meandry sztuki, Uczestnicy moich zajęć staną się bardziej ośmieleni do wyrażania siebie we własny sposób i też poczują się pewniej w materii malarskiej wypowiedzi, dobierania barw do swojej palety, w konstrukcji obrazu, radosnego poszukiwania najlepszej dla siebie drogi twórczej ekspresji.
Częścią moich zajęć jest wspólna rozmowa na Messengerze, która obejmuje też korekty przesłanych prac. Jest to sensowny element integracji Grupy malarskiej i wymiany doświadczeń między Uczestnikami a także możliwość osobistej choć wirtualnej konfrontacji z nimi i ze mną jako instruktorem.

Zapisy:
zapisy@cpk.art.pl


W tym tygodniu polecamy