Szkoła Tańca Kamion Dance

ZAPISY: 605 404 466

Rozpoczęcie zajęć - po 15 września 2020r.


Baby Balet

Środa
17:00-17:45 - grupa dla dzieci w wieku 3,5-5 lat
18:00-18:45 - grupa dla dzieci w wieku 5-6,5 lat
Opłata: 100 zł. za miesiąc (4 zajęcia)

Nauka tańca przez zabawę z muzyką. Program każdych zajęć jest dostosowany do grupy wiekowej. Zajęcia rozwijają u dzieci koordynację, słuch oraz uczą współpracy z rówieśnikami.

Prowadząca zajęcia: Jowita Grenda
Instruktorka tańca ludowego i klasycznego. Prowadzi również zajenca z tańca jazzowego i współczesnego.
Tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca „Nowa Ruda". Zespół reprezentowała w Ogólnopolskich Turniejach Tańców Polskich w formie towarzyskiej. Brała udział w wielu pokazach tanecznych, musicalowych. Od 2015 do 2018 roku tańczyła w Zepsole Pieśni i Tańca Uniwerytetu Warszawskiego „Warszawianka". Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna o specjalności pedagogika resocjalizacyjna na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.


Hip-Hop

Wtorek
17:00-17:45 - grupa dla dzieci w wieku 6 - 8 lat
18:00-18:45 - grupa dla dzieci w wieku 9 - 11 lat
Czwartek
18:00 -18:45 - grupa dla dzieci w wieku 9 - 11 lat

Opłata: 
4 zajęcia w miesiącu
młodsza grupa - 100 zł.
starsza grupa - 110 zl.

Taniec nowoczesny, dla miłośników muzyki hip-hop, R'n'B, soul. Na zajęciach uczestnicy uczą się podstawowych kroków tanecznych, z których można budować różnorodne dynamiczne układy taneczne.

Prowadząca zajęcia: Anna Dąbrowska
Tańczę od 13 roku życia, a swoje początki zaczynałam w łomżyńskim studiu tanecznym BKStep. Od tamtego czasu wzięłam udział w wielu projektach tanecznych. Występowałam z artystami podczas różnych festiwali muzycznych: "Top Trendy Sopot Festival", "LatoZet i Dwójki", a także podczas nocy sylwestrowej "Sylwestrowa Noc Przebojów", jak również występowałam, jako tancerka w takich programach telewizyjnych, jak: "Pytanie na śniadanie", "Must Be the Music Tylko Muzyka". Pracowałam, jako tancerka podczas trasy koncertowej artystki Jula. Do głównych osiągnięć należy 2-krotne mistrzostwo świata w formacji na zawodach tanecznych World Dance Championship Federation WADF w Libercu. Przez cały czas szkolę się, nie tylko pod okiem polskich wykwalifikowanych instruktorów, ale również podczas międzynarodowych warsztatów tanecznych Fair Play Dance Camp, na których spotykam się z instruktorami z całego świata.

Ladies Latino

Wtorek
19:30 - 20:30
Czwartek
19:00 - 20:00

Opłata: 4 zajęcia w miesiącu - 130 zł., 8 zajęć w miesiącu - 220 zł.

Zajęcia głównie przeznaczone dla kobiet. Nauka podstawowych kroków oraz układów tanecznych. Uczymy się salsy, merenque, rumby, cha-chy, samby, passo doble i jiva. Celem zajęć jest by uczestnicy poznali swoje ciało, nauczyli się ładnie poruszać i nabrać pewności siebie.

Prowadzący zajęcia: Krzysztof Chmielewski
Tancerz zawodowy, dyplomowany instruktor tańca (hip-hop, latin, jazz). Asystent choreografa Piotra Galińskiego. Jako tancerz zawodowy brał udział w musicalu „Stepping out" w warszawskim Teatrze Komedia (reż. K. Jasiński, chor. P. Galiński). Dziesięciokrotny Mistrz Polski Formacji Tanecznych. Wielokrotny zdobywca Złotych Aplauzów na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Uczestnik finałów Mistrzostw Świata i Europy w tańcu towarzyskim.
Prowadzi: latino, latin-jazz, show dance i hip-hop.


W tym tygodniu polecamy