Europejskie Centrum UDiTW

Europejskie Centrum Uniwersytetów Drugiego i Trzeciego Wieku
Zajęcia odbywają się w PROMIE Kultury przy ul. Brukselskiej 23, w Klubie Kultury Gocław przy ul. Abrahama 10, w Klubie Kultury Seniora przy ul. Pawlikowskiego 2 oraz Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2.

więcej informacji: ecu.edu.pl

Szanowni Państwo i Słuchacze!

Europejski Uniwersytet Drugiego i Trzeciego Wieku został zarejestrowany w styczniu 2012r. a swoją działalność edukacyjną rozpoczął od października 2012r. Powstał z inicjatywy i dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Elżbiety Kamińskiej, a także władz dzielnicy Praga Południe. Jego misją jest sprzyjanie rozwojowi i jednoczenie Uniwersytetów Drugiego i Trzeciego Wieku w kraju i za granicą. Stworzenie bazy konferencyjnej, wystawienniczej, rehabilitacyjnej oraz propagowanie wszelkich inicjatyw realizujących cele statutowe stowarzyszenia, a są nimi:

- Nawiązanie szerokiej współpracy z Uniwersytetami Europy i świata

- Prowadzenie badań naukowych we współpracy z uczelniami wyższymi

- Międzynarodowa wymiana słuchaczy i wykładowców

- Powiązanie edukacji z rehabilitacją

Uczestnikami ECUDiTW mogą być osoby które złożą deklarację uczestnictwa i wniosą opłatę semestralną. Osoby, które zgłaszają udział w ECUDiTW, stają się "słuchaczami ECUDiTW "i otrzymują legitymację uprawniającą do udziału we wszystkich zajęciach organizowanych przez nasz uniwersytet.
Zapisy odbywają się dwa razy do roku: maj- czerwiec oraz wrzesień-październik, szczegółowe terminy ogłaszane będą na stronie internetowej w zakładce aktualności. W trakcie rejestracji można dokonać wyboru interesujących Państwa zajęć. Liczba miejsc na poszczególnych zajęciach jest ograniczona, stosuje się zasadę kolejności zgłoszeń.

Zapisów dokonuje się wyłącznie osobiście. Wymagane dokumenty:

- Jedno zdjęcie

- Deklaracja

- Dokonanie wpłaty (gotówką w momencie zapisu lub przelewem składając ksero dowodu wpłaty).

Dane do przelewu:
Europejski Uniwersytet Drugiego i Trzeciego Wieku
ul. Afrykańska 16 lok. 16, 03-966 Warszawa
83 1160 2202 0000 0002 1572 7504
* w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika


W tym tygodniu polecamy