mgr sztuki Kinga Pawełska - artysta plastyk, posiada wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Daleka kuzynka Witkacego po kądzieli,obdarzona talentami plastycznymi,ktore rozwijala na PWSSP w Poznaniu(dyplom 1993) oraz na ASP w Krakowie(studia podyplomowe ukończone z wyróznieniem w 2005). Od 10 lat jest instruktorem zajęc plastycznych w CPK gdzie prowadzi pracownie malarstwa, grafiki, rysunku, zdobienia tkanin i eksperymentu dla wszystkich kategorii wiekowych.
Inspiruje się dawną sztuką Japonii, sztuką sakralną i tańcem.
mgr pedagogiki Wiesława Wiśniewska - artysta malarz, członek Związku Polskich Malarzy i Grafików., osoba z dużym doświadczeniem artystycznym i świetnym podejściem pedagogicznym.
mgr sztuki Anna Wszyndybył - artysta rzeźbiarz, absolwentka wydziału rzeźby ASP w Warszawie. Wiceprzewodnicząca sekcji rzeźby w Związku Polskich Artystów Plasyków, członek grupy twórczej „Wymiar" i Europejskiego Stowarzyszenia Malarzy i Rzeźbiarzy Tańca. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z rzeźby i ceramiki.
mgr sztuki Andrzej Ziomek - artysta malarz, doświadczony instruktor plastyki, inicjator akcji plastycznych i happeningów dla dzieci i młodzieży.
mgr sztuki Agnieszka Karmowska - absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydz. Sztuk Pięknych, kierunek artystyczno - pedagogiczny.
mgr sztuki Eliza Cicha - Ukończyłam Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogiczne przy ASP. Technikę batiku poznałam na kursie prowadzonym przez Lenę Szubę w CAK w Łucznicy. Moja praca zawodowa była i jest związana z działalnością pedagogiczną. Uczyłam plastyki, techniki, grafiki, batiku, ceramiki. Nadal pracuję jako instruktor technik plastycznych. Jestem też autorką ilustracji i artykułów edukacyjnych o tematyce plastycznej i przyrodniczej.
mgr sztuki Kamila Nyckowska - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Obecnie studiuje Gender Studies w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie
Warszawskim. W Centrum Promocji Kultury prowadzi zajęcia z ceramiki.
mgr pedagogiki Małgorzata Szostakiewicz - absolwentka Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej. Jest nauczycielem wychowania plastycznego z długoletnim doświadczeniem oraz działalnością twórczą.
mg inż. architekt krajobrazu Sylwia Kozłowska - sztuki wyplatania uczyła się u artysty plastyk Stanisława Dziubaka a technicznych umiejętności u twórcy ludowego Tadeusza Sokolika.
Plecionkarstwo to pomysł na twórcze spędzenie czasu.
mgr psychologii Karolina Szadurska - ukończyła kursy instruktorskie decoupage w zakresie: cracle, transfery, ikony.
dr sztuk pięknych Jolanta Caban - art. malarz absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie, członek ZPAP, stypendystka MKiS w 1990 roku, stypendium Rządu Francuskiego - studia w Szkole Sztuk Pięknych w Montpellier, laureatka drugiej nagrody w konkursie malarskim Renneissance -Montfort Aumary-1991 roku, pierwszej nagrody w konkursie malarskim ZADRA -Warszawa-grudzien-2011r. Doktorat na kierunku sztuki piękne obroniony na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.
mgr sztuki Ksenia Zdzieszyńska-Demolin - artysta plastyk i konserwator dzieł sztuki, absolwentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie, dyplom w Katedrze Technik i Technologii Malarstwa na Podłożach Ruchomych, stypendystka i studentka TEI w Atenach. Doświadczenie i praktykę zawodową zdobywała m.in. w Muzeum Narodowym w Warszawie (kopie obrazów ze zbiorów muzeum, konserwacja „Bitwy pod Grunwaldem" Jana Matejki) oraz w Indiach przy kolekcji sztuki maharadży Jodhpuru zgromadzonej w pałacu Umaid Bhawan oraz w forcie Mehrangarh.
Halina Domaszewicz w 1980 roku ukończyła Żeńską Szkołę Architektury w Warszawie. W tymże samym roku we wrześniu rozpoczęła naukę w Pracowni Malowanie na Szkle i Porcelanie Mistrza, artysty Pana Wacława Grzybowskiego. Nauka trwała cztery lata. Uzyskała tytuł "dekoratora porcelany i szkła". Prowadzi pracownię Ręczne Malowanie Porcelany i Szkła w Warszawie na ul.Smolnej 34.
Paulina Wojno od najmłodszych lat rozwijała swoje umiejętności w zakresie robienia na drutach i na szydełku. Łączy pasję z profesjonalizmem.
mgr sztuki Helen Arut (Herine Harutunyan)
Malarka -witrażystka urodzona w Armenii, ukończyła Lwowską Narodową Akademię Sztuki w zakresie specjalności dekoracyjna sztuka użytkowa - szkło artystyczne. Już w trakcie studiów prace były prezentowane na licznych wystawach na terenie Ukrainy i wielu państw Europy. Prace artystki znajdują się w kolekcjach prywatnych i muzeach na terenie Polski, Ukrainy, Holandii, USA. Jest autorką witraży w kościołach w Starej Miłosnej, w Łomiankach, w Brańszczyku, w Warszawie na ul. Ateńskiej. Przynależność do Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków - 2013 rok.